Speciální výstava Brno Tuřany - 23.6.2018


Posuzovala: Soňa Heldová (Slovensko)

Psi bez srsti

Třída štěňat 

Starlight z Jasné hvězdy VN 1 Hrbáč Roman

 
Třída dorostu

Sofiris Show Zest For Life VN 1, Nejl. dorost Hromádková J,Knotková I,Sychová D


Třída mladých

Almost Rebel Aschabey  V 4 Chmelová Petra
Ambition To Win Aschabey VD Chmelová Petra
Avokado Hana´s guards V 1 CAJC Vozníková Taťána
Deluxe Energy Di V 2 Janoušková Jana
Grimm z Jestřebího království V 3 Bezega Michal
Quaris z Jasné hvězdy neposouzen Hrbáč Roman
Zefyr Modrý květ VD Chmelová Petra

 
Mezitřída

Zoomer Family Song´s V 1 CAC Dandanová Ilona


Třída otevřená

Aston Martin WInning Smile V 1 CAC VSV, BOB,  Pospíšil Jiří
Dakkon Freuhartang V 2 res CAC Hudáková Magdaléna
Extreme Askiena VD 4 Toglová Janeta
Xanthos Cool Lady V 3 Krejzlová Lenka


Třída vítězů

Landkris Mango V 2 res CAC Procházková Kateřina
Kashmir z Jasné hvězdy V 1 CAC Szurmanová Michaela

 

Třída veteránů

Azak Crestedgang V 1 Pšenicová Kateřina
Urso Modrý květ V 2 Chmelová Petra


Třída čestná 

Tigger Cool Lady V 1, Nejlepší jedinec čestných tříd Svobodová Iva



Feny bez srsti

Třída štěňat

Faela Crestedgang neúčast Dušáková Žaneta
Reaggie z Jasné hvězdy VN 1 Szurmanová Michaela


Třída mladých

Candy Girl Energy Di V 1 CAJC Knotková Iveta
Firefox Jamming´s  V 2 Wikström Samu
Georgiana Toutou Velu VD 4 Szabóová Dagmar
Grace z Jestřebího království V 3 Horká Alena


Mezitřída

Escobara Toutou Velu neúčast Šupcíková Hana
Grace Urbi Decoroso V 1 CAC Hrčiaková Hana
Zanne Family Song´s  VD 2 Krejzlová Lenka

 

Třída otevřená

Bijou Des Prairies Avokaduh VD 4 Bracháčková Denisa
Fee Tutou Velu V 3 Szabóová Dagmar
Xantia Cool Lady V 1 CAC Soukupová Michaela
Zibby Family Song´s  V 2 res CAC Sehnal Lukáš



Třída vítězů

Debbie Malý Tom V 2 Ruschilová Pavlína
Eshley Crestedgang V 1 CAC Pšenicová Kateřina



Třída veteránů

Eliante z Teramonu V 1 Kubínová Hana
Glamour Glorie Avokaduh V 2 Chudejová Petra

 

Třída čestná

Prodigy Ankadi V 1 Sojková Eva

 

 

Psi osrstění


Třída dorostu
 

Falco Crestedgang VN 1 Pšenicová Kateřina


Třída mladých

Fantazyjnie Meski Pretensja V 1 CAJC Krejzlová Lenka
Ned z Boniki V 2 Randýsková Naděžda


Třída otevřená

Babiel Bohemia Swan VD 3 Sojková Eva
Hugo Bos Bohemia V 1 CAC Svobodová Iva
Kewin Bos Bohemia V 2 Krejzlová Lenka

 

Třída vítězů

Carlsberg Jamming´s V 1 CAC Wikström Samu, Näätänen Emilia
Caterham Shahrasstani V 2 res CAC Pšádovi Petra a Martina


Třída veteránů

Adam Bos Bohemia V 1 Svobodová Iva



Feny osrstěné 

Třída štěňat

Baby Doll Ku-Ba-Ra VN 4 Hajdová Dagmar
Cassie Hairy Spirit VN 3 Votlučková Eva
Scarlet z Jasné hvězdy VN 1, Nejlepší štěně Szurmanová Michaela
Sophia z Jasné hvězdy VN 2 Szurmanová Michaela

 

Třída mladých

Bruna Powder Ankadi V 2 Procházková Kateřina
Elfinka Malý Tom V 3 Mikulášková Vendulka
Fidorka ze Zatopené chajdy V 1 CAJC, BOJ, BOS Vozníková Taťána
Zuzi Family Song´s VD 4 Chudejová Petra


Mezitřída
 

Zoe Family Song´s V 1 CAC Chudejová Petra


Třída otevřená
 

Dakota Dei Freuhartang V 1 CAC Kubínová Hana

 

Třída vítězů

Dafne Milky Pretty Sweet V 1 CAC Knotková Iveta
Elektra Jamming´s V 2 res CAC Wikström Samu
Isis z Půlnočního dvora V 3 Šulcová Lenka

 

Třída veteránů
 

Cassia Cool Lady V 1, BOV Šulcová Lenka

 


Nejlepší pár:

1. místo:  Jamming´s Carlsberg + Jamming´s Elektra - majitel: Wikström Samu
2. místo: Xanthos Cool Lady + Zanne Family Song´s - majtel: Lenka Krejzlová
3. místo: Kashmir z Jasné hvězdy + Reaggie z Jasné hvězdy - majitel: Szurmanová Michaela



Nejlepší chovatelská skupina: 

1. místo: z Jasné hvězdy  - chovatel: Szurmanová Michaela
2. místo: Jamming´s - chovatel Samu & Lella Wikström