Klubová výstava Praha 24.11.2018

 

Posuzovala: Brigita Kremser (Slovinsko)

 

Psi bez srsti

Třída štěňat 

Topaz z Jasné hvězdy VN 2
Ultimus z Jasné hvězdy VN 1

 

Třída dorostu

Diesel Hairy Spirit neúčast
Onyx Bos Bohemia N 1

 

Třída mladých

Api Tender Abikleo VD
Czech Gilar Ankadi V 2
Starlight z Jasné hvězdy V 3
Yvanhou Kalis z Třeště VD
Zefyr Modrý květ neúčast
Sofiris Show Zest For Life V 1 CAJC, Klubový vítěz mladých
Forest Pompinell´ V 4

 

Mezitřída

Almost Rebel Aschabey VD
Avokado Hana´s guards  V 2 res CAC
Deluxe Energy Di  V 1 CAC
Gereg Toutou Velu V 4
Grimm z Jestřebího království V 3

 

Třída otevřená

Alphe Jedeansa Viane V 4
Ambition To Win Aschabey V 3
Don Emir Clary Aldrigen VD
Filip ze Zatopené chajdy V 2 res CAC
Future Star Akwen V
Tango or Flameco Al Maarii Sapphire VD
Zoomer Family Song´s V 1 CAC

 

Třída vítězů

Aston Martin Winning Smile V 3
Mango Landkris V
In My Soul von Shinbashi V 4
Kashmir z Jasné hvězdy V 1 CAC, Klubový vítěz, BOS
Tomio z Kamilova dvora V
Zorawar Hero Avokaduh V 2 res CAC

 

Třída veteránů

Asterix Luzuka V 2
Azak Crestedgang V 1, Klubový vítěz veteránů
Kassius Kai Avokaduh neúčast
Urso Modrý květ V 3

 

Třída čestná

Caspian z Jestřebího království V 1
Emir z Půlnočního dvora V 3
Flipper True Lásky dar V 2

 

 

 

Feny bez srsti

 

Třída štěňat

Jasmeen Garden roses N

 

Třída dorostu

Dirty Dancing Hairy Spirit VN 2
Charlotte Sue Milfra Moravia VN 1

 

Třída mladých

Atali Modrý květ V 1 CAJC, Klubový vítěz mladých
Faela Crestedgang neúčast
Holy z Jestřebího království D
Irish Whiskey Ipsi Grand VD 4
Ulla z Kamilova dvora VD
Zafy Modrý květ V 2
Zazzi Modrý květ V 3

 

Mezitřída

Candy Girl Energy Di V 1 CAC
Grace z Jestřebího království V4
Odyssy Kayla Pazzda VD
Family Song´s Zaqueline V 2 res CAC
Ziiby Family Song´s V 3

 

Třída otevřená

Adeline Jedeansa Viane V
Alyssa von Shinbashi neúčast
Dance with me Avokaduh V 1 CAC
Destiny to fame Heybett V 3
Diana Lady z Bešíru neúčast
Fairy Felicity Akwen V 2 res CAC
Lilian Bos Bohemia VD
Tifany z Kamilova dvora V 4
Ulrika Kalis z Třeště VD

 

Třída vítězů

Debiie Malý Tom V 3
Eshley Crestedgang V 1 CAC, Klubový vítěz
Grace Urbi Decoroso V 2 res CAC

 

Třída veteránů

Aidrien Love z Půlnočního dvora V 2
Eliant z Teramonu V 1, Klubový vítěz veteránů, BOV, BOB

 

Třída čestná

Alaska Beauty Pretty Sweet V 2
Bebe Butterfly od Šišáku V 1
Prodigy Ankadi V 3

 

 

 

Psi osrstění

 

Třída štěňat

Teo z Jasné hvězdy VN 1

 

Třída dorostu

Alan from Buddha´s Home VN 2
Lord Byron Queen Malverne VN 1,  Nejlepší dorost

 

Třída mladých

Falco Crestedgang V 1 CAJC, Klubový vítěz mladých
Gold Dust Heybett V 2

 

Mezítřída

Dream Gerardesky V 1 CAC
Manitou Akwen Jemalle V 4
Mauritius Akwen Jemalle V 2 res CAC
Ned z Boniki V 3

 

Třída otevřená

Aidan Jedeansa Viane VD 3
Amadeus Mozart Fenix de Fuego VD 2
Fantazyjnie Meski Pretensja V 1 CAC

 

třída vítězů

Babiel Bohemia Swan V 4
Caterham Shahrastani  V 2 res CAC
DeeDee z Jestřebího království V 1 CAC, Klubový vítěz
Kabuki Keri Queen Malverne V 3

 

 

Třída veteránů

Adam Bos Bohemia V 2
Tornado at Jemalle Legends V 1, Klubový vítěz veteránů

 

Třída čestná

Botticeli Alessandro Maytay´s Minng V 2
Cameron Clary-Aldrigen V 1

 

 

 

Feny osrstěné

 

Třída štěňat

Abigail Family Song´s VN 2
Bibiana Beggi Velura VN 3
Della Cool Lady VN
Penelope Bos Bohemia VN 4
Utopia z Jasné hvězdy VN 1, Nejlepší štěně

 

Třída mladých

Bruna Powder Ankadi V 3
Danette Crystal Ice V 1 CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
Delphine Crystal Ice V 4
Sophia z Jasné hvězdy V 2

 

Mezitřída

Caelestis Selectio Caramel V 2
Destiny Clary Aldrigen V 3
Elfinka Malý Tom V 4
Fidorka ze Zatopené chajdy V 1 CAC

 

Třída otevřená

Audrey Hana´s guards V 1 CAC
Believe In Me Energy Di V 4
Eliante Decoroso VD
Ginger Caramella´s Family neúčast
Grace kelly z Andělovy dlaně V 3
Happiness and Love z Andělovy dlaně VD
Chanel No Five z Andělovy dlaně VD
Zoe Family Song´s V 2 res CAC

 

Třída vítězů

Belen Crystal Ice V 2 res CAC
Dakota Dei Freuhartang V 1 CAC, Klubový vítěz
Isis z Půlnočního dvora V 3

 

Třída veteránů

Cassia Cool lady V 1, Klubový vítěz veteránů
Frencis Čechovo kvítko V 2

 

Třída čestná

Baileys Over Ice Heybett V 2
Dafne Milky Pretty Sweet V 3
Fally Fantastic z Jaroměřského panství V 1, Nejlepší jedinec čestných tříd